Čištění koberců Brno je špička ve svém oboru


Čištění koberců Brno je špička ve svém oboru

Blíží se Vánoce a Vy chcete mít doma perfektně uklizeno? Nenacházíte však ve své pracovním harmonogramu čas na vánoční úklid? Žijete aktivním životem a na uklízení Vám prostě nezbývá čas? Pak čištění koberců Brno Vám může v lecčem pomoci. Díky flexibilnímu harmonogramu se my budeme přizpůsobovat Vám. Vyznáváme individuální přístup, proto čištění neukončíme dřív, dokud Vy nebudete spokojeni. V naší nabídce je kompletní servis, a to jak čištění koberců, sedaček, matrací či čalouněného nábytku, tak mytí oken, výloh a žaluzií.

K čištění koberců volíme mokrou metodu neboli extrakční. Jedná se o chemické čištění, kdy se do tkaniny vhání pod tlakem čisticí prostředek, jenž je následně odsávám spolu s nečistotami do sběrných nádob. Touto metodou Vám nejen účinně vyčistíme koberec, ale dochází také k prodloužení životnosti vláken tkaniny a k oživení barev. Jak již název metody napovídá, je třeba po vyčištění koberce či sedačky, nechat objekty důkladně vyschnout. Doba schnutí se pak odvíjí od teploty prostředí, materiálu a větratelnosti objektu. Doporučená doba schnutí se pak pohybuje od 5-24 hodin.

Pokud Vás více než čištění koberců zaujal náš servis, co se týče mytí oken, pak je třeba nabízené služby přiblížit. Provádíme nejen běžné mytí oken a výloh, ale i mytí oken po malířských, stavebních a jiných pracích. Cena zahrnuje i čištění rámů a vnitřních a vnějších parapetů. K této službě je možné si objednat i čištění horizontálních žaluzií.

Pokud Vás tedy naše služby zaujaly, pak není nic jednoduššího než navštívit čištění koberců Brno, kde naleznete podrobný ceník a další informace. Svým zákazníkům nabízíme i zajímavé slevy a dopravu po Brně zdarma.